Depo, Antrepo, Lojistik Hizmet

Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Bu dilimin iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.

Karayolu Taşımacılığı

Ceysan Lojistik, araçları ,eğitimli ve yetkin personeli ve aynı paralelde modern tedarikçi yapısı ile müşterilerinin hammadde,yarı mamul ve bitmiş ürünlerinin yurt içinde dağıtımın yapılması ve tüm limanlardan işletmelere işletmelerden limanlara dağıtım sağlamaktadır.

Fuar Taşımacılığı

Ceysan Lojistik Grup, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, Ceysan Lojistik kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Yurt İçi Taşıma Hizmetleri

Ceysan Lojistik, sahip olduğu araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçi altyapısı ile yurt içinde taşıma ve dağıtım hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarına göre her türlü taşıma modunda sağlamaktadır. Güçlü bilgi sistemleri altyapısı sayesinde, yurt içi taşımalarında etkin çözümler geliştirir. Ceysan Lojistik bünyesinde geliştirilen kara nakliye süreçlerini planlayıp izlemeye imkan tanıyan Blade otomasyon programı sayesinde, tüm lokasyonlardan anlık siparişler alınmakta, seferler oluşturulmakta ve raporlanabilmektedir.